טיפול פסיכולוגי

"תמיד חלמתי שיום אחד אמצא את הדרך להקל את הסבל הנפשי. זה היה רצון פנימי להציל והניצל, למצוא דרכים אל מקומות שיש בהם אמת. המצוקה שזורה בתוכי. אני זוכרת מצבים של כאב נפשי בלתי נסבל. תחושה שלא אוכל לשאת עוד את כל הרע הזה. הרגשתי בלתי נראית, רוצה כל כך ולא יודעת איך לדבר את רגשותיי, לא מאמינה שמישהו ירצה להקשיב". (ע. גולדשטיין).

 

אנשים פונים לטיפול מסיבות ומצוקות שונות. האפשרות למצוא איזונים ולערוך בחירות מחודשות מצויה בכל אחד ובכל מצב, אך לעיתים נדרשת יכולת ועזרה מאדם מקצועי להסיר את המכשולים לאתר ולטפל במקורות הסבל.

אני מאמינה שטיפול הינו ייחודי לכל אדם ובתהליך מתאים ומכוייל ניתן להקשיב ולפגוש את העצמי, להרחיב את המודעות לגבי קונפליקטים ולמצוא דרכי התמודדות עימם. בתהליך משותף ניתן להתבונן בעולם הפנימי, במערכות היחסים ובבחירות שנעשות כדרך להגיע למקום טוב יותר, מאפשר ומצמיח. 

הטיפול שאני עוסקת בו מתבסס על פסיכותרפיה דינמית. במסגרת זו, הטיפול מכוון להבנה מעמיקה של העולם הרגשי והקשיים שהאדם חווה, בהתבסס על הקשר הטיפולי והחוויה הרגשית שנוצרת בו. הקשר שנוצר בין מטפל ומטופל מהווה הזדמנות להבין יחסים וקשרים בין אישיים שייצר ויוצר המטופל במהלך חייו ותוך כדי התבוננות מעמיקה במאפיינים אלו ניתן לייצר שינויים, להתפתח למקומות הרצויים, לאחות ולרפא ולהמשיך במסע של חיפוש אחר משמעות באופן מותאם.
 

הסביבה הטיפולית חשובה ביותר ליצירת תנאים טובים לשינוי והכלה.

אני מזמינה אתכם ליצור קשר  בטלפון 052-3597784 לקביעת פגישת הכרות.


 

לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית יש ליצור קשר כאן